| Een blok, Hanghai-Vierkant, Erqi-District, Zhengzhou-Stad, Henan, China | ada.wu@duoruimaterials.com |
Dutch
|
| Plaats van herkomst: | China |
| Merknaam: | Duorui |
| Certificering: | ISO |
| Modelnummer: | 30 mm |
| Min. bestelaantal: | 2000 |
|---|---|
| Prijs: | $0.01-0.02/pcs |
| Verpakking Details: | 1000 stuks/zak, kartonnen verpakking is mogelijk |
| Levertijd: | 10-15 dagen |
| Betalingscondities: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
| Levering vermogen: | 100000 stuks per week |
| Naam: | Universele wapeningswielafstandhouder | Maat: | 30 mm dekkingsdikte |
|---|---|---|---|
| Afmetingen: | 1550mm | Gebruik: | Wapening kooien |
Hoogwaardige PP universele rebar wielspeler Plastic rebar stoelspeler voor beton
Onze hoogwaardige splitsers zijn ontworpen om de precieze betonnen dekking te behouden voor het versterken van staal van verticale en horizontale structuren.Het "clip-on" ontwerp maakt het gemakkelijk om te installeren op verschillende groottes van de armaturen, zodat het staal in het middel van de bekisting blijft,het voorkomen van corrosie en structurele zwakte.
met een breedte van niet meer dan 50 mmworden gewoonlijk toegepast in platen, balken, kolommen, muren, wegen, bruggen, tunnels en voorgefabriceerde betonnen onderdelen.
Specificatie van hoogwaardige PP Universal Rebar Wheel Spacer Plastic Rebar Chair Spacer voor beton:
| Naam | Universale splitsers voor wielen van PP-armeringen |
| Grootte | 15 mm, 20 mm, 25 mm, 30 mm, 40 mm, 50 mm dekdikte |
| Reabr grootte | met een diameter van 6-32 mm |
| Materiaal | PP van hoge kwaliteit |
| Pakket | 1000 stuks per zak |
| Proefproef | Gratis monster kan worden aangeboden |
| OEM-producten | We hebben rijke ervaring voor het maken van op maat gemaakte producten en verschillende maten |
Neem contact met ons op voor meer plastic bouwproducten.
![]()
Contactpersoon: Mrs. Ada Wu
Tel.: +86 17719809965
Fax: +86-371-66632600
Pp-Rebar de Veiligheidskappen, Paddestoelrebar GLB beschermen Arbeiders Drie Grootte
De bouw Aangepaste Rebar van de Product Plastic Veiligheid Certificatie van Beëindigenglb ISO9001
De staal Versterkte Rebar Pasvormen #3 van Veiligheidskappen - #8-Rebar 3.5mm Dikte
Van de de Steunenkoker van de draad het Rolling Kust Koolstofstaal Q235 Met OEM Met hoge weerstand
De Draad die van de de Kuststeun van steigertoebehoren ENGELSE Standaardoem 1065 Rolling van DIN
800mm van de Bekistingstoebehoren van de Breedtebouw ABS pp PV Bekistingsraad
Lichtgewicht Vierkante ABS van de Kolombekisting Straalbekisting 300 * 300mm Grootte