| Een blok, Hanghai-Vierkant, Erqi-District, Zhengzhou-Stad, Henan, China | ada.wu@duoruimaterials.com |
Dutch
|
| Plaats van herkomst: | China |
| Merknaam: | Duorui |
| Certificering: | ISO |
| Modelnummer: | D14*50mm |
| Min. bestelaantal: | 1000 STUKS |
|---|---|
| Prijs: | $0.2-0.9/pcs |
| Verpakking Details: | 1000 stks/zak, 20000 stks/pallet |
| Levertijd: | 10-15 dagen na ontvangst van de aanbetaling. |
| Betalingscondities: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
| Levering vermogen: | 200000 stuk/stukken per maand |
| Product: | Stalen borgpen | Materiaal: | Q235 |
|---|---|---|---|
| Oppervlak: | Plain of gegalvaniseerd | Sollicitatie: | Borgpen voor steigerframe |
| dienst: | OEM | Pakket: | Geweven zak+pallet |
| Markeren: | Gegalvaniseerde vervangende slotpen voor snoepstok,Vervangende slotpen van snoepstok,Candy Lock Fast Lock Pin |
||
Gegalvaniseerde Candy Cane Vervanging Lock Candy Lock Fast Lock Pin
We hebben ook andere maten borgpennen, diameter 12 mm, 14 mm, 15 mm, 16 mm, 18 mm, lengte 48 mm, 50 mm, 55 mm, vlak oppervlak, voorgegalvaniseerd, elektrisch verzinkt, thermisch verzinkt.
Gegalvaniseerde Candy Cane Vervanging Lock Candy Lock Fast Lock Pin
| Product | Gegalvaniseerde snelsluitpin |
| Materiaal | Q235 |
| Standaard | BS1139 |
| Dia | 12*50mm, 12*55mm, 14*50mm, 16*55mm, 18*55mm enz. |
| Gewicht | 36 g, 43 g, 79 g, 85 g, 91 g |
| Pakket | Geweven zakken met pallets |
| Afgerond | Elektrolytisch verzinkt, thermisch verzinkt of geverfd |
| opgemerkt | OEM-service is beschikbaar |
| Betalingstermijn | T/T |
| Voordeel | Betrouwbare prestaties, grote hoeveelheden grondstoffen |
Gebruik voor steigerborgpen:
![]()
Contactpersoon: Mrs. Ada Wu
Tel.: +86 17719809965
Fax: +86-371-66632600
Pp-Rebar de Veiligheidskappen, Paddestoelrebar GLB beschermen Arbeiders Drie Grootte
De bouw Aangepaste Rebar van de Product Plastic Veiligheid Certificatie van Beëindigenglb ISO9001
De staal Versterkte Rebar Pasvormen #3 van Veiligheidskappen - #8-Rebar 3.5mm Dikte
Van de de Steunenkoker van de draad het Rolling Kust Koolstofstaal Q235 Met OEM Met hoge weerstand
De Draad die van de de Kuststeun van steigertoebehoren ENGELSE Standaardoem 1065 Rolling van DIN
800mm van de Bekistingstoebehoren van de Breedtebouw ABS pp PV Bekistingsraad
Lichtgewicht Vierkante ABS van de Kolombekisting Straalbekisting 300 * 300mm Grootte