| Een blok, Hanghai-Vierkant, Erqi-District, Zhengzhou-Stad, Henan, China | ada.wu@duoruimaterials.com |
Dutch
|
| Plaats van herkomst: | China |
| Merknaam: | Duorui |
| Certificering: | ISO |
| Modelnummer: | 30 mm |
| Min. bestelaantal: | 2000 |
|---|---|
| Prijs: | $0.01-0.02/pcs |
| Verpakking Details: | 1000 stuks/zak, kartonnen verpakking is mogelijk |
| Levertijd: | 10-15 dagen |
| Betalingscondities: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
| Levering vermogen: | 100000 stuks per week |
| Naam: | Wapening Stoel Spacer | Maat: | Volledige maten |
|---|---|---|---|
| Hoogte: | 2035mm | Gebruik: | Betonplaat |
Plastic Spacers Slab Ground Chair PP Building Concrete Rebar Spacer
Onze hoogwaardige rebar wielafstandhouders zijn ontworpen om de precieze betonbedekking voor wapeningsstaal van verticale en horizontale constructies te behouden. Het "clip-on" ontwerp maakt het eenvoudig te installeren op verschillende rebar-maten, waardoor het staal gecentreerd blijft in de bekisting, corrosie en structurele zwakte voorkomt.
Universele rebar afstandhouders worden veel toegepast in platen, balken, kolommen, muren, wegen, bruggen, tunnels en prefab betondelen.
Specificatie van Plastic Spacers Slab Ground Chair PP Building Concrete Rebar Spacer:
| Naam | PP rebar stoel afstandhouders |
| Maat | 20mm, 25mm, 30mm |
| Rebar maat | 6-20mm diameter rebar |
| Materiaal | Hoge kwaliteit PP |
| Pakket | 1000 stuks/zak |
| Monster | Gratis monster kan worden aangeboden |
| OEM | We hebben rijke ervaring met het maken van aangepaste producten en verschillende maten |
Neem gerust contact met ons op voor meer plastic bouwproducten.
![]()
Contactpersoon: Mrs. Ada Wu
Tel.: +86 17719809965
Fax: +86-371-66632600
Pp-Rebar de Veiligheidskappen, Paddestoelrebar GLB beschermen Arbeiders Drie Grootte
De bouw Aangepaste Rebar van de Product Plastic Veiligheid Certificatie van Beëindigenglb ISO9001
De staal Versterkte Rebar Pasvormen #3 van Veiligheidskappen - #8-Rebar 3.5mm Dikte
Van de de Steunenkoker van de draad het Rolling Kust Koolstofstaal Q235 Met OEM Met hoge weerstand
De Draad die van de de Kuststeun van steigertoebehoren ENGELSE Standaardoem 1065 Rolling van DIN
800mm van de Bekistingstoebehoren van de Breedtebouw ABS pp PV Bekistingsraad
Lichtgewicht Vierkante ABS van de Kolombekisting Straalbekisting 300 * 300mm Grootte