| Een blok, Hanghai-Vierkant, Erqi-District, Zhengzhou-Stad, Henan, China | ada.wu@duoruimaterials.com |
Dutch
|
| Plaats van herkomst: | China |
| Merknaam: | Duorui |
| Certificering: | ISO |
| Modelnummer: | 30 mm |
| Min. bestelaantal: | 2000 |
|---|---|
| Prijs: | $0.01-0.02/pcs |
| Verpakking Details: | 1000 stuks/zak, kartonnen verpakking is mogelijk |
| Levertijd: | 10-15 dagen |
| Betalingscondities: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
| Levering vermogen: | 100000 stuks per week |
| Naam: | Wapening Stoel Spacer | Maat: | Volledige maten |
|---|---|---|---|
| Hoogte: | 2035mm | Gebruik: | Betonplaat |
Constructie Wapening Klem Plastic Afstandhouder Staaf Stoel Afstandhouder voor Beton Wapening
Onze hoogwaardige afstandhouders voor wapeningsstaal zijn ontworpen om de precieze betondekking voor wapeningsstaal van verticale en horizontale constructies te behouden. Het "clip-on" ontwerp maakt het eenvoudig te installeren op verschillende wapeningsstaalmaten, waardoor het staal gecentreerd blijft in de bekisting, corrosie en structurele zwakte voorkomt.
We hebben veel verschillende soorten en dekkingsdiktes van wapeningsafstandhouders naar keuze.
Specificatie van Constructie Wapening Klem Plastic Afstandhouder Staaf Stoel Afstandhouder voor Beton Wapening:
| Naam | PP wapeningsstoel afstandhouders |
| Maat | 20mm, 25mm, 30mm, 40mm, 50mm etc |
| Wapening maat | 6-20mm diameter wapening |
| Materiaal | Hoge kwaliteit PP |
| Kleur | Oranje, groen, blauw, of zwart etc |
| Pakket | 1000 stuks/zak |
| Monster | Gratis monster kan worden aangeboden |
| OEM | We hebben rijke ervaring met het maken van aangepaste producten en verschillende maten |
Neem gerust contact met ons op voor meer plastic bouwproducten.
![]()
Contactpersoon: Mrs. Ada Wu
Tel.: +86 17719809965
Fax: +86-371-66632600
Pp-Rebar de Veiligheidskappen, Paddestoelrebar GLB beschermen Arbeiders Drie Grootte
De bouw Aangepaste Rebar van de Product Plastic Veiligheid Certificatie van Beëindigenglb ISO9001
De staal Versterkte Rebar Pasvormen #3 van Veiligheidskappen - #8-Rebar 3.5mm Dikte
Van de de Steunenkoker van de draad het Rolling Kust Koolstofstaal Q235 Met OEM Met hoge weerstand
De Draad die van de de Kuststeun van steigertoebehoren ENGELSE Standaardoem 1065 Rolling van DIN
800mm van de Bekistingstoebehoren van de Breedtebouw ABS pp PV Bekistingsraad
Lichtgewicht Vierkante ABS van de Kolombekisting Straalbekisting 300 * 300mm Grootte